Plecaki led (ledpack) 

Plecaki coolpack led (ledpack)

Znalezienie odpowiedniego plecaka szkolnego stanowi niemałe wyzwanie. Trudno o wyjątkowy plecak szkolny, szczególnie jeśli obok najwyższych norm w zakresie bezpieczeństwa zależy nam na atrakcyjnym designie i wzornictwie inspirowanym najnowszymi trendami w modzie. Naprzeciw oczekiwaniom uczennic, uczniów i rodziców wychodzi marka Coolpack, która posiada w swojej ofercie plecaki LED (LEDPACK). Nic nie uczyni szkolnej wyprawki bardziej wyjątkową, niż  plecak szkolny Coolpack LED z fantazyjnym, wielokolorowym podświetleniem. Plecaki szkolne LED cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród dziewczynek, jak i chłopców. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad zaskakującym i niebanalnym prezentem dla ucznia/uczennicy na wyjątkową okazję – urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, Mikołajki – to może warto postawić na plecak LED, który z pewnością zrobi piorunujące wrażenie na obdarowanym!

Plecaki LED (LEDPACK) Coolpack posiadają aż 23 programy świetlne, które wybieramy za pomocą zewnętrznego przycisku. System podświetlania jest na tyle wydajny, że starcza aż na 3-4 godziny świecenia w trybie ciągłym! Plecaki szkolne Coolpack LED to nie tylko dodatkowa garść radości i zabawy dla naszych najmłodszych, ale bezpieczeństwo na ulicy i ścieżce rowerowej po zmroku po zmroku. Jak zaznacza producent plecaków LED – plecaki LED na nowo definiują pojęcie „Bezpieczne dziecko na drodze”. Warto podkreślić, że każdy plecak LED od marki Coolpack posiada specjalny tryb świetlny, pełniący funkcję ostrzegawczą. Zakup plecaka LED dla ucznia lub uczennicy jest więc nie tylko inwestycją w dobrą zabawę i dziecięcą radość, ale i bezpieczeństwo podczas powrotów do domu o zmroku. Plecaki szkolne LED Coolpack – nie licząc fantazyjnego podświetlenia – posiadają wszystkie szczególne cechy, którymi odznaczają się najbardziej lubiane i najbardziej cenione modele plecaków szkolnych Coolpack.

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów
 • Plecak 21L Coolpack ©Disney...
  232,00 zł

  Dwukomorowy plecak marki CoolPack z serii Joy S LED o pojemności 21 litrów na licencji Disney Myszka Minnie. Dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej - najmłodszych wielbicieli produkcji Disneya. Plecak jest lekki i pojemny dzięki czemu znakomicie sprawdzi się również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Plecak 21L Coolpack ©Marvel...
  197,43 zł

  Dwukomorowy plecak marki CoolPack z serii Joy S o pojemności 21 litrów na licencji Marvel Avengers. Dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej - najmłodszych wielbicieli produkcji Marvela. Plecak jest lekki i pojemny dzięki czemu znakomicie sprawdzi się również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Plecak szkolny Coolpack Spark L...
  245,00 zł

  Dwukomorowy plecak marki CoolPack z serii Spark L LED o pojemności 26 litrów na licencji Disney Myszka Minnie. Dopasowany rozmiarem dla uczniów klas 2-6 szkoły podstawowej - najmłodszych wielbicieli produkcji Disneya. Plecak jest lekki i pojemny dzięki czemu znakomicie sprawdzi się również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Świecący plecak...
  199,90 zł

  Trzykomorowy świecący plecak szkolny CoolPack marki Patio z kolekcji Joy L LED o pojemności 26 litrów. Jest to świetna propozycja dla uczniów  klas 4 - 8 szkoły podstawowej. Plecak CoolPack LED posiada 23 programy kolorowego oświetlenia LED, dzięki czemu zapewnia doskonałą widoczność i bezpieczeństwo po zmroku oraz wspaniałą zabawę.

Wyświetlam 1 - 4 z 4 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów